images.png
0

StendPrint Opinie

O sklepie

Nasza firma powstała w 2004 roku, a nasz sklep internetowy stał się jednym z pierwszych sklepów internetowych w regionie. Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży stojaków informacyjnych, szyldów i szyldów reklamowych.

Obsługa klienta

W tej chwili jesteśmy firmą, która posiada sklep internetowy i posiada w swojej sieci jedno call center, które reguluje całą działalność sklepu, dział sprzedaży, serwis dostawczy, szeroką kadrę wykwalifikowanych pracowników oraz stale aktualizowany sprzęt . Własny magazyn jest aktualizowany o stałą dostępność niezbędnego zapasu materiałów do produkcji wyrobów. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami surowców, dzięki czemu możemy oferować produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Bierzemy pod uwagę historię zakupów i komunikacji, aby personalizować odpowiedzi i oferty. Zależy nam na szybkim i sprawnym rozwiązaniu problemu. Budowanie długotrwałych relacji to jeden z głównych celów. Rozumiemy, że łatwiej kupić towar w sklepie, w którym zna się zalety i pomaga w wyborze.

Na naszej stronie do Twojej dyspozycji:

  • Realne i konkurencyjne ceny.
  • Szeroka gama produktów własnej produkcji.
  • Wysokiej jakości opisy i zdjęcia towarów.
  • Szukaj towarów w sklepie.
  • Kupowanie towarów bez wychodzenia z domu lub biura.
  • Szybka koordynacja towaru z klientem w celu potwierdzenia zamówienia.
  • Wymiana towarów i wiele więcej

Sprawmy, aby życie było jaśniejsze, przytulniejsze i wygodniejsze. Zawsze chętnie komunikujemy się z naszymi klientami. Jeśli masz jakieś życzenia, sugestie, uwagi dotyczące pracy naszego sklepu internetowego - napisz do nas, a z wdzięcznością weźmiemy pod uwagę Twoją opinię


«PRZEJDŹ DO KATALOGU PRODUKTÓW»